Online výstava

Zveme Vás na online výstavu obrázků  výtvarného oboru ZUŠ, které naši šikovní žáci tvořili doma v rámci online výuky.
Děti vymýšlely originální design a zdobení hudebních nástrojů - zatím jen v podobě návrhů, opravdovému zdobení a malování na skutečné nástroje se pak budou věnovat ve škole. Dalším tématem, které jsme začali a kterému se budeme věnovat i nadále, jsou kočky. Ty měly děti zachytit v nějaké typické poloze - kreslily buď podle předlohy nebo i podle vlastní  kočičky, kterou mají doma. Což, mimochodem, vůbec není jednoduché:-) Také si zkusily podle vlastní fantazie nakreslit kočku, jak hraje na klavír - to nám potom poslouží jako předloha pro linoryt.
Všem žákům i jejich rodičům děkujeme za píli a zodpovědnost a přejeme spoustu inspirace do dalšího tvoření.

Lenka Blahová - učitelka VO ZUŠ

Přiložené soubory