ZUŠka jede dál, covid - necovid

V září jsme s velkou chutí rozjeli svoji velkou cestu za uměním, abychom se naučili zkrášlovat si život hudbou nebo výtvarným tvořením. Jenže brzy se nám do cesty postavil nepřítel Coviďák a začal nám házet pod nohy překážky. Situace nabrala na dynamice a my jsme mohli buďto nadávat nebo se přizpůsobit a hledat nové cestičky. Naštěstí jsme neměli v ranci jen buchty jak hloupý Honza z pohádky. Byli jsme vybaveni počítači, notebooky a tablety. Stačilo jen zvládnout nejrůznější elektronické pomocníky jako např, WhatsApp, Messenger, Skype, Microsoft Teams, Google Meet. Cílem bylo vytěžit ze současné situace maximum pro ověření všech možností výuky „na dálku“ bez osobní přítomnosti žáka a učitele a přes všechny potíže upevnit návyky, které souvisí s rozvojem žáků během domácí přípravy. Jinými slovy, vzali jsme celou situaci pozitivně jako výzvu. Aspoň jsme se něco nového společně naučili. Děkujeme všem rodičům i žákům za společné dílo a spolupráci a přejeme všem zvládnutí všech překážek a výzev, které život přináší.

Zveme vás na virtuální výstavu a koncert (spustíte klikem na odkazy).