ZUŠKA?ZUŠKA! & ZLÍN FILM FESTIVAL

Státní ZUŠky zlínského kraje připravili v rámci nejstaršího festivalu filmů pro děti a mládež na světě Zlín Film Festival DIVADELNÍ ZÓNU. Vstup do parku Komenského ve Zlíně znamená ve dnech festivalu vstup do jiného světa.

Světa divadla, tance a her. ZUŠ ZK zde představují divadla loutková, hraná, muzikály, výtvarné dílny, divadelní workshopy, taneční a improvizační workshopy. Můžeme narazit na mima, kočovníka, či cikánku, která vám z dlaně věští budoucnost. Děti ze Strání zde vystoupili v tanečních choreografiích. Nejdříve jako úžasné šťastné Afričanky a potom ztvárnily unavené byznysmenky v  choreografii Kavárna. Na konci jsme měli chuť také zahodit mobily a sednout si do trávy a ponořit se do světa fantazie a umění.