Soutěže

Výlet prvňáčků

9. června 2014 prvňáčci se svými třídními učitelkami vyjeli na školní výlet. Cílem byl Ranč Všemina.

Všichni s nadšením v osm hodin ráno u školy nasedali do autobusu a těšili se pěknému slunnému počasí. Asi po hodině nás pan řidič  úspěšně dovezl do cíle. Ihned po příjezdu jsme měli možnost prohlédnout si celý ranč. Následovala přednáška o indiánech a jejich životě, poté o koních a kovbojích. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí. Adrenalinová byla projížďka na koních. Zde každý musel ukázat svoji fyzickou zdatnost – správně na koně nasednout, sesednout a udržet se v sedle koně při jeho byť pomalé chůzi. Také nás čekaly indiánské a westernové soutěže a u velkého ohniště opékání špekáčků. Tečkou výletu byla indiánská a westernová ukázka ježdění. Na památku jsme si nakoupili suvenýry a chystali se k odjezdu. Cesta domů byla také veselá. Zazpívali jsme si několik písniček, vyprávěli o zážitcích a zároveň se těšili  na naše rodiče. Výlet se vydařil a všem se moc líbil.

Foto ve fotogalerii.