Soutěže

Dej Bůh štěstí tomu domu

Tato známá koleda zahájila dne 17. 12. 2014 vánoční koncert pro žáky a učitele Základní školy Strání. Zazněla ještě s dalšími koledami v podání smyčcového souboru a žáků hudební nauky. Pak následovala vystoupení malých sólistů.

Krásné výkony podali: Stanislav Kolaja, Barbora Vintrová, Adéla Vintrová, Václav Vrba, Monika Miklášová, Josef Grebík, Kristýna Kozáková, Šimon Bruštík a Lucie Pavlušová. V programu dále zazpívali žáci z přípravky a z hudební nauky pod vedením p. uč. Heleny Milanové a Klárky Kolajové. Krásné vánoční písně a koledy navodily tu správnou adventní náladu, kterou ještě znásobily slovem děti z kroužku Pohodička a žáci ZŠ svým dramatickým projevem. Zaplněný sál velkým potleskem odměnil účinkující za opravdu mimořádný výkon. Spokojenost a pochvalu všem účinkujícím vyjádřila také paní ředitelka ZŠ Strání Mgr. Iva Stupková, která se koncertu také zúčastnila.

Fotografie naleznete na stránkách naší školy ve fotogalerii ZUŠ.