Soutěže


Osmáci na lanech

Začátkem června jsme se vydali na výlet do Křižanova. Vyjeli jsme vlakem z Uh. Brodu. Jakmile jsme dorazili do Křižanova, kousek cesty jsme šli ještě pěšky. 

 
 

Po cestě jsme zmokli tak, až nám v botech čvachtalo, ale to nikomu tolik nevadilo, protože vysvitlo sluníčko a věci nám rychle uschly.

Hned první den pro nás měli připravený program. Nejprve jsme se zahřáli a rozcvičili u různých her s lany a vydali se na nízké lanové centrum. Pak šla jedna skupina na vysoká lana a druhá na bungee running.

Druhý den šla první skupina na bungee running a druhá na vysoká lana. Po krátké přestávce nás čekal aquazorbing. Po obědě jsme si pohráli s pistolami nabitými barevnými kuličkami na paintballovém hřišti. Večer jsme mohli hrát fotbal nebo ve dvojcích bumper ball neboli Strejdovy koule. A nakonec jsme si opekli špekáčky u táboráku.

Poslední den nás čekala jen krátká hra na důvěru a pak se s námi rozloučili. Následovala cesta k nádraží. Nasedli jsme do vlaku a jeli domů. Výlet se nám všem moooooc líbil a těšíme se na další rok.

                                                                        Karolína Vintrová, 8.A

Foto naleznete ve fotogalerii.

 
Tvorba INTERNETOvých stránek