Soutěže

Školní výlet čtvrtých tříd

Dne 2. 6. se vydaly třídy 4. A a 4. B na školní výlet do Lednice. Navštívily státní zámek Lednice, k tomu přilehlý nejstarší zámecký skleník v republice a pak se všichni vydali pěšky k Minaretu.

Výstup do výšky 60 metrů jsme všichni zvládli, i když se nám trochu zatočila hlava. Zpáteční cesta loďkou s pravou kapitánkou se dětem moc líbila. Už se moc těší na další dobrodružství.

Foto naleznete ve fotogalerii.

Výlet do Lednice

Ve čtvrtek jsme jeli do Lednice. Jeli jsme 5 hvězdičkovým autobusem. V autobuse byly 2 televize, klimatizace a záchod. Jak jsme tam dojeli, vyfotili jsme se a pak jsme šli do skleníku. Viděli jsme různé palmy a květiny. Dokonce tam bylo jezírko s rybkami. Obešli jsme celý skleník a šli jsme do zámku. V zámku byly různé obrazy a staré památky. Pak jsme šli pěšky na Minaret. Minaret měl 302 schodů a byl vysoký 60 metrů. Minaret byl vysoký a byl z něj parádní výhled. Sešli jsme schody a jeli na loďce zpět k zámku. Paní kapitánka nám řekla, že můžeme vidět ledňáčky a bobry. Pak jsme jeli domů a byla dopravní zácpa.

Výlet se mi moc líbil.

Antonín Mikláš, 4. A