Řemeslo má zlaté dno

Dne 26.4 jsme navštívili  SOU v Uherském Brodě za účelem poznaní krás řemesla.  Při příchodu nás čekalo milé přivítání od učitelů školy. Poté jsme se rozdělili do skupinek a byli nám přiděleni žáci školy, kteří nás provázeli po stanovištích, kde nám pomáhali s plněním úkolů.

Mohli jsme si vyzkoušet práci pekařů, zedníků až po práci chovatelů. Při plnění úkolů jsme se mohli kolektivně zapojit a všichni jsme si to mohli vyzkoušet v praxi. U každého stanoviště jsme se snažili ze všech sil a poctivě jsme konali práci a moc nás to bavilo. Když jsme posbírali všechna razítka, sešli jsme se společně s další školou v místnosti, kde jsme dostali sladkou odměnu. To však nebylo vše, ještě jsme všichni vyplnili dotazníky a losovali jsme si o další tři ceny. Překvapivě a s nadšením jsme si všechny tři ceny odnesli s sebou.

Některým z nás tahle akce pomohla při výběru střední školy, některým naopak ne, ale byla to pro nás zkušenost a naučili jsme se novým věcem.

Moc děkujeme za krásně strávené dopoledne ☺  !