McDonald´s Cup – Jsme stříbrní !!!!

Konec dubna a začátek května patří již tradičně fotbalové soutěži McDonald´s Cup. Okrskové kolo proběhlo v Uherském Brodě na Lapači. Nejdříve hráli mladší žáci, kteří se umístili na krásném třetím místě a postoupili tak do okresního finále v Uherském Hradišti. Družstvo starších žáků hrálo taktéž výborně, při souboji s Bojkovicemi o postup však prohráli těsně na penalty. 7. 5. jsme se zúčastnili okresního kola pouze s mladší kategorií. Kluci hráli výborně, mezi 8 postupujícími družstvy se jim podařilo vybojovat nádherné 2. místo, co je pro naši školu ohromný úspěch. Klukům také hodně pomohla přítomnost trenéra Radka Janigu a podpora dalších rodičů. Kluci tak získali větší jistotu. Fotbalistům k vítězství blahopřejeme a přejeme další úspěchy.