O pohár starosty

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme se zúčastnili aletických závodů O pohár starosty Uherského Brodu. Celkem jsme získali 6 zlatých, 2 stříbrné a jednu bronzovou medaili. V běhu na 60 m získali zlato Stanislav Zámečník 2. A, Lukáš Zámečník 3. B, Martin Havlík 3. B, Viktor Želibabka 4. B, stříbro Tereza Knotová 4. B a bronz Jan Vlčnovský 5. A. Další zlaté medaile získali Karolína Rybářová 2. B za skok z místa a Filip Flekač 4. A za hod tenisovým míčkem. Stříbro si ještě odnesl Lukáš Zámečník 3. B za hod plným míčem. Velmi pěkné výkony předvedli i ostatní žáci, kteří se na prvních příčkách neumístili, ale přispěli k celkovému 4. místu ze všech zúčastněných škol. Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy a paním učitelkám za vedení a přípravu na tuto soutěž.