Sportovní den

V úterý 24. 6. 2014 se pro žáky 2. stupně konal závod branné a sportovní zdatnosti. V pětičlenných skupinách žáci navštívili deset stanovišť, na kterých si ověřili své vědomosti i fyzickou zdatnost. Některým se vedlo lépe při střelbě vzduchovkou, štafetě nebo skoku dalekém, jiným v topografii, zdravovědě či biologii.

V kategorii mladších žáků 6. a 7. tříd zvítězila hlídka číslo 5 s počtem bodů 43, 2. místo obsadila hlídka číslo 7 se 40 body a 3. místo patřilo hlídce číslo 1 se stejným počtem bodů – o umístění rozhodl čas.

V kategorii starších žáků 8. a 9. tříd zvítězila hlídka číslo 8 se 43 body, 2. místo obsadila hlídka číslo 4 s počtem bodů 41,5 a 3. místo patřilo hlídce číslo 3 se 37,5 body.

Všichni vítězové byli odměněni sladkou odměnou, ostatní žáci zažili pěkné sportovní dopoledne.

Děkuji také všem učitelům, kteří se podíleli na přípravě.

Fotky vítězných družstev a všech stanovišť jsou ve fotogalerii.