Soutěž Tři bratři kina Máj

Na facebooku kina Máj naleznete pozvánku na výstavu Tři bratři, výtvarné a hudební soutěže, které se zúčastnil i celý první stupeň naší základní školy.

 
 

Dramaturg kina Máj Lenka Slívová napsala:

„Tak...právě jsme dokončili výstavu! Juchů!!! Film Tři bratři vidělo v našem kině asi 1200 školáků, nechali se inspirovat a zachytili pohádku po svém. Ve výtvarné výchově vytvořili tato originální díla i díky pedagogům, kteří na ně s láskou dohlíželi a motivovali je k jedinečnému sebevyjádření. Sešlo se nám na osmdesát prací, videa s neodolatelnými písněmi dětí brzy přidáme! Původně jsem zamýšlela vybrat nejlepší tvůrce i s odbornou porotou výtvarníků...ale pak jak jsem postupně vybalovala obálky s výkresy a radovala se z každého kousku, uvědomila jsem si, že nejlepší jsou všichni, kteří se snažili přispět svojí tvořivostí do celé mozaiky výstavy. Filmová odměna se chystá! Odměněni budou všichni!!! Výtvarné soutěže se zúčastnila: ZŠ a ZUŠ Strání, ZŠ Prakšice, Katolická základní škola a 2. Základní škola pod Vinohrady v Uherském Brodě. 
Výstava ve foyer kina bude otevřena s otevírací dobou kina, pokud si chcete výstavu prohlédnout jindy, napište, zavolejte.“

 
  Obrázky


Tvorba INTERNETOvých stránek