Atletická soutěž O pohár starosty města Uherský Brod

V úterý 2. 6. 2015 se vybraní žáci poprvé zúčastnili atletické soutěže O pohár starosty města Uherský Brod. Soutěžní tým tvořil vždy nejšikovnější žák a žákyně z 2. – 5. třídy.

Všichni závodníci museli uběhnout 60 m, čtyři vybraní absolvovali štafetu 4x175m a navíc měl každý ročník přidělenou jednu disciplínu. Druháci skákali z místa do dálky, třeťáci házeli plným míčem, čtvrťáci tenisovým míčkem a na páťáky čekal skok daleký s rozběhem. Hodnoceno bylo jak celé družstvo, tak jednotlivci. V soutěži jednotlivců vybojoval 1. místo ve skoku z místa Samuel Ondruch z 2. A, který zároveň dosáhl i na stříbrnou pozici v běhu na 60m. Medaile si odnesl také Adam Želibabka ze 3. B, a to za 2. místo v běhu na 60m i za 2. místo v hodu plným míčem. V soutěži týmů jsme v konkurenci 17 škol obsadili 11. místo. Všem atletům gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Foto naleznete ve fotogalerii.