Literární soutěž

V listopadu 2015 vyhlásila SOŠ Luhačovice 3. ročník literární soutěže „Utíkej! Rychle utíkej!“. Žáci 8. a 9. tříd základních škol měli napsat hororový, fantasy, sci-fi příběh, případně vypravování na volné téma. Z naší školy se zapojili žáci 9. ročníku a jako nejlepší byla vybrána práce Karolíny Vintrové.

Její práce byla mezi 158 žánrově velice pestrými pracemi z 34 základních škol, které hodnotili zkušení porotci spisovatelé a básníci Jan Cimický a Jiří Žáček.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v pátek 11. prosince 2015 ve 13.00 hodin v budově SOŠ v Luhačovicích, kde byla Karolína za svoji slohovou práci odměněna Čestným uznáním, které si i s malým dárkem osobně převzala od Jana Cimického.

Děkuji Karolíně za reprezentaci naší školy a přeji hodně úspěchů v dalším studiu.

Obrázky