McDonald´s Cup

V úterý 26. 4. 2016 se žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili spolu s dalšími 11 týmy okrskového kola McDonald´s Cupu. Díky krásným výkonům, které obdivovali i učitelé a trenéři jiných škol, se umístili na výborném 1. místě a postoupili dále do okresního kola v Uherském Hradišti.

Zde opět předvedli velmi pěkný fotbal a umístili se na bohužel nepostupovém druhém místě. Všem žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy a obce.

O pár dnů později, tj. ve čtvrtek 28. 4. 2016, se McDonald´s Cupu zúčastnili i žáci 1. – 3. ročníku. Předvedli také velice pěkný fotbal a díky svým výkonům se umístili na 3. místě ze 13. Do okresního kola bohužel nepostoupili, ale přesto i jim patří velký dík za reprezentaci školy i obce a velká gratulace.

Obrázky