Branný den

Vojenský historický klub – Východní fronta ze Strání přichystal na pátek 10. 6. 2016 pro naše žáky branný den.

Na deseti stanovištích si žáci ověřili, jak umí házet granátem, střílet ze vzduchovky, zacházet s plynovou maskou, přepravit zraněného, přejít po laně přes potok, zacházet s detektorem kovu a své znalosti z botaniky, zoologie, topografie a zdravovědy. Vítězové mladší (4. a 5. ročník), starší (6. a 7. ročník) a nejstarší kategorie (8. a 9. ročník) byli odměněni medailemi. I když vyhráli jen ti nejrychlejší, odnášejí si všichni zážitky z krásně prožitého dopoledne. Děkujeme členům VHK za organizaci a čas, který věnovali našim žákům.

Výsledky branného závodu:

Mladší žáci:

1. místo: Bušo Štěpán, Zámečník Radim, Eliás Dominik, Mikláš Josef

2. místo: Vintr Tomáš, Mořický Jakub, Zimčík Adam, Janík Lukáš

3. místo: Popelková Kristýna, Popelková Tatiana, Pavelková Aneta, Miklášová Adéla

Starší žáci:

1. místo: Bartoš Benjamín, Mičo Maxmilián, Mičo Sebastián, Štipčák Petr

2. místo: Havlíková Nikol, Havlíková Kateřina, Tomášová Tereza, Miklášová Hana

3. místo: Ovísek Jakub, Pompa Josef, Reňáková Michaela, Audyová Adriana

Nejstarší žáci:

1. místo: Kolaja Ondřej, Popelka Filip, Bušová Eliška, Kolajová Terezie, Žajgla Jakub

2. místo: Žajgla Roman, Miklášová Simona, Knotek Zdeněk, Flekačová Sofie, Pavluš Lukáš