Sprinterský víceboj aneb první letošní stříbrná medaile putuje do ZŠ a ZUŠ Strání

Dne 16.9.2016 se žáci naší školy zúčastnili prvních atletických závodů v tomto školním roce, které se konaly na tartanové dráze v Uherském Brodě, konkrétně v areálu ZŠ Pod Vinohrady.

Naši žáci soutěžili ve čtyřech kategoriích (mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně, starší žáci). Jak již název napovídá, šlo o tři sprinterské závody v běhu na 40, 50 a 60 m. Největším naším úspěchem bylo druhé místo, které vyběhl ve sprinterském superfinále žák pátého ročníku, Adam Želibabka. Ten následně vybojoval třetí místo v kategorii mladších žáků za součet časů 40 m, 50 m a 60 m sprintu. Dále nás těší čtvrté místo v superfinále mladších žákyň, které si vyběhla Anita Kobingerová. Taktéž se na čtvrtém místě umístily, jako družstvo, mladší žákyně.

Úspěšným sprinterům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast!

Obrázky