Zápis do ZUŠ Strání pro školní rok 2018/2019

Online přihláška

Kliknutím na odkaz Přijímací řízení + Online přihláška  zobrazíte přihlášku ke studiu, kterou je potřeba vyplnit a odeslat kliknutím na tlačítko "Odeslat" ve spodní části přihlášky.

Přijímání uchazečů do hudebního  oboru - pro školní rok 2018/2019 proběhne ve dnech 1. - 4. května 2018 v 15-16 hodin v prostorách ZUŠ.

Přijímání uchazečů do výtvarného  oboru - pro školní rok 2018/2019 proběhne 4. a 11. května v 15-16 hodin ve třídě VO (hlavní budova školy 2. patro)

2. kolo přijímacího řízení proběhne v případě volných míst ještě 1.týden v září.

Požadavky pro přijímání uchazečů
Hudební obor: ověření hudebního sluchu a rytmického cítění (zpěv písně, opakování tónů, vytleskání rytmu)
Výtvarný obor: výtvarné cítění, cit pro linii, tvar a barvu, předložit 2 domácí práce

Přiložené soubory