Sprinterský víceboj

Nový školní rok jsme začali opět i účastí na sportovních soutěžích. 24. 9. 2019 jsme se zúčastnili okresního kola Sprinterského víceboje v Uherském Brodě. Zde se soutěží ve sprintu na 40, 50 a 60m. Mezi sprinterskými jedničkami okresu si chlapci kategorie II (4. a 5. třídy) přivezli zlaté medaile. Navíc v soutěži jednotlivců obsadil Martin Havlík (4. B) 1. místo a Viktor Želibabka (5. B) 3. místo. Z druhého stupně pak v kategorii III (6. a 7. třída) dosáhli chlapci na bronzovou příčku. V nehodnoceném superfinále čtyř nejlepších běžců okresu se na 3. místo posunuli také Tereza Knotová z 5. B a Filip Pavlovič ze 7. B. Také ostatní žáci se nedali zahanbit a obsadili velmi pěkná, i když už dále nehodnocená, místa. Všem sprinterům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.