Atletický pětiboj

V pátek 4. 10. 2019 jsme se zúčastnili atletického pětiboje, který pořádala naše družební škola Podolie.  Soutěžilo se ve skoku vysokém, dalekém, v běhu na 60m, ve vytrvalostním běhu a v hodu kriketovým míčkem. V kategorii starších hochů se místo hodu míčkem vrhalo koulí. Naše škola obsadila krásné 2. místo. Více bodů dosáhla pouze sportovní atletická škola z Brezové pod Bradlom. Dvěma našim žákům se podařilo vystoupat na stupně vítězů v kategorii jednotlivců. Igor Lancůch (7. A) získal stříbrnou a Adam Želibabka (8. B) bronzovou medaili. Soutěžit v pěti disciplínách bez přestávky je pro žáky velmi náročné, přesto byly jejich výsledky vynikající. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.