Zápis do prvních tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

vzhledem k situaci, která nastala proběhne zápis do prvních tříd od 1. do 30. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Přihlášku je možno vyplnit elektronicky pomocí odkazu ZapisyOnline (není potřeba mít elektronický podpis).

Pokud nemáte možnost vyplnit žádost elektronicky, jsou žádosti o zápis či odklad povinné školní docházky v tištěné podobě k dispozici ve vchodu do budovy školy (pondělí - čtvrtek od 8:00 do 12:00 hodin)

Kvůli organizačním důvodům doporučuji podat všechny žádosti do 20.4.2020.

Pokyny níže.

Staženou "Žádost o zápis dítěte do 1.ročníku" nebo "Žádost o odklad povinné školní docházky" prosím doplňte, vytiskněte, opatřete podpisem a doručte do školy.

V případě "Žádosti o odklad povinné školní docházky" prosím doložte doporučující posouzení příslušného školského poradenského zařízení (dále "ŠPZ") a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa. V případě, že vám bude některá příloha z důvodu uzavření ŠPZ scházet, dojde k přerušení správního řízení do doby doložení patřičných příloh.

Žádosti doručte do ZŠ a ZUŠ Strání poštou nebo možno vhodit do poštovní schránky před budovou školy. K přihlášce prosím doložte kopii rodného listu dítěte.

V případě jakýchkoliv problémů či dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem na stupkova@zsstrani.cz.

Možnosti podání žádosti:
- do datové schránky školy - xqnh6zk,
- e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem - stupkova@zsstrani.cz,
- poštou,
- osobní podání

Stanovisko MŠMT k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021.