Dobrovolný úklid se povedl!

Děkujeme všem třídám, žákům, jejich kamarádům i rodičům, kteří se zapojili do individuálního sběru odpadu v okolí naší obce. Vysbíralo se téměř 50 pytlů odpadu. Děkujeme i pracovníkům obecního úřadu, kteří odpad postupně odváželi.

Podívejte se na fotografie, jak se jednotlivci i skupiny snažili.

Poděkování si zaslouží třídy 1.A,  1.B , 2.B, 5.B, které pod vedením třídních učitelek vyrazili uklidit  okolí školy. Připojila se také družina.

Za jednotlivce si zaslouží velké poděkování tito žáci z prvního stupně: Ondřej Macek 1.A, Enzo Tanner 1.B, Pavel Popelka 2.A, Eliška Grebíková 2.A, Magdalena Popelková 2.A, Macíčková Kristýna 2.A, Tanerová Zuzana 2.B, Nikol Kusendová 4.A, Antonín Novák 4.A, Rostislav Zámečník 4.A, Stanislav Zámečník 4.A, Josef Macek 4.A, Aleš Pulpán 4.B, Nikol Jančová 4.B, Marika Paulinová 4.B, Nela Straňáková 4.B, Havlík Petr 5.A, Maliňák Michal 5.A, Popelka Matěj 5.A, Szöke Dominik 5.A, Zetka Tomáš 5.A, Žajgla Pavel 5.A, Bartáková Aneta 5.A, Bortlová Adriana 5.A, Bruštíková Simona 5.A, Dzuráková Michala 5.A, Janovská Štěpánka 5.A, Končitíková Tereza 5.A, Mičová Frederika 5.A, Popelková Barbora 5.A, Zámečníková Natálie 5.A, Eliška Tannerová 5.B, Adéla Adámková 5.B, Adam Zimčák 5.B, Anna Miklášová 5.B.

I žáci druhého stupně se zapojili a pochvalu zaslouží: Denisa Macíčková 6.A, Nikola Tóthová 6.A, Patricie Tinková 6.B, Tereza Zderčíková 6.B, Tereza Knotová 6.B, Soňa Matejíková 6.B, Viktor Želibabka 6.B, Matěj Maslaňák 6.B, Matěj Ševčík a Zuzana Ševčíková 6.B, Margetinová Eliška 6.B, Jakub Bachan 7.A, Jan Nuzík 7.A, Petr Šupák 7.A, Veronika Žajglová 7.A, Matěj Popelka 8.A, Markéta Popelková 8.A, Martin Zetka 8.B, Adéla Bulejková 8.B, Ema Popelková 9.A, Markéta Popelková 9.A, Amálie Šimková 9.A, Natálie Šimková 9.A.

Děkujeme také všem, kteří uklízeli a uklízejí a nejsou uvedeni.