Piškvorková soutěž

V pondělí 14. 2. 2022 proběhla na naší škole piškvorková soutěž pro žáky  3. – 5. ročníků. Dobrovolníci soutěžili ve dvou kategoriích – první kategorie 3. tříd a druhá kategorie 4. – 5. tříd. Piškvorky zpočátku hrála dvojice soupeřů ve svých kategoriích mezi sebou na počítači tak, že hrál každý s každým. Z těch se vybralo 8 nejlepších. Nakonec se z 8 žáků probojovali pouze dva na nejvyšší 1. a 2. místo. Vítězům gratulujeme. Ostatním děkujeme za projevenou snahu vyhrát. Musíme konstatovat, že soupeření nebylo vůbec jednoduché – každá hra vyžadovala obrovskou soustředěnost a také zkušenost. Všichni soutěžící byli odměněni sladkou pozorností. Vítězové dostali navíc diplom a velký čtverečkovaný sešit s fixy. Soutěžení se vydařilo a věříme, že si děti s sebou odnesly nové piškvorkové zážitky. Turnaj připravily Bc. Helena Majorová a Mgr. Zdenka Davidová. (Více ve fotogalerii).