ARIEL

V pondělí dvacátého pátého dubna jsme se šli podívat na koníka Ariel. Na Ariel jsme se šli podívat k Havlíkům. Pozval nás náš spolužák Jeňa Havlík. Když jsme k nim přišli, přivítal nás jeho táta. Ten nám ukázal stáj. Pak nás zavedl k ohradě, kde na nás čekala Ariel. Pan Havlík říkal, že se koním musí dávat seno, voda a koňské granule. Naše paní učitelka Málková se zeptala, jestli Ariel  může dát jablko. Ariel snědla dvě. Pak nám Kristýnka ukázala, jak se koním čistí kopyta a jak s ní běhá a skáče přes překážky. S Ariel jsme se i vyfotili. Pan Havlík nám ještě ukázal, kde Ariel spí a také nám ukázal velké prázdné sršní hnízdo. Ani se nám nechtělo jít zpátky do školy. Všem se nám to líbilo.