Dopravní soutěž

29. června 2022 se konala na školním hřišti pro žáky prvního stupně Dopravní soutěž.

Všichni žáci soutěžili ve třech kategoriích. Prvňáčci patřili do nejmladší kategorie „Ovečky“, druháci a třeťáci do kategorie „Pejsci“ a nejstarší žáci čtvrťáci s páťáky utvořili kategorii pod názvem „Draci“. Ovečky a Pejsci si zopakovali pravidla chodce. Draci si upevnili pravidla silničního provozu v roli cyklisty. Nelehký byl praktický úkol – projet bezchybně na kole (Draci) či koloběžce (Ovečky a Pejsci) již předem připravenou trasu sestavenou z překážek.

Vítězové jednotlivých kategorií byli na konci soutěže odměněni diplomem a drobnými cenami. Vítězným družstvům gratulujeme. Všem účastněným dětem a také jejich učitelům a asistentkám děkuji za vzorný průběh celé soutěže. Vítěze i fotky ze soutěže najdete ve fotogalerie.