Exkurze na SŠ letecké v Kunovicích

V úterý 25. října navštívili deváťáci v rámci projektu „Sdílené dílny“ Střední školu leteckou v Kunovicích. Vyjížděli jsme v osm hodin autobusem od školy. Ihned po příjezdu nás mile přivítal sympatický pan učitel.

Byli jsme rozděleni do tří skupin. Každou skupinu si převzal pan učitel, pod jehož vedením a dohledem jsme si vyzkoušeli nové dovednosti. První skupina si vyrobila přívěšek na klíče, na kterém se učila brousit kov a razit písmo. Druhá skupina si vyzkoušela létání s drony a pořizování dronových snímků.Třetí skupina pájela a zapojovala elektrickou stavebnici. Po vyzkoušení všech aktivit jsme si pořídili hromadný kamerový záběr z dronu. Obohaceni novými informacemi, zkušenostmi a dovednostmi jsme jeli domů.

Obrázky