Žákovský koncert

V pondělí 28.listopadu 2022 zorganizovala ZUŠka ŽÁKOVSKÝ KONCERT. Žáci zde zúročili svoji čtvrtletní práci. Na koncertě zahrála Elen Bruštíková, Šárka Kročilová a Natálie Bruštíková na housle, klavíristé Marie Múčková a Šárka Kročilová. Dechové oddělení prezentovala Markéta Nováková na zobcovou flétnu, Eliška Tannerová na příčnou flétnu, dále dechové duo Lukáš Žajgla (klarinet) a Miroslav Kolaja (trubka), klarinetové trio  Miriam Otte, Barbora Popelková a p. uč.  Róbert Bánovec, na tenor zahrál Tomáš Zetka. Kytary zastoupila Zuzanka Tannerová a paní učitelky Magdaléna Vaculová. O závěrečnou tečku se postarala Klára Miklášová na violoncello. Klavírní doprovod zajistili  p. uč. Samuel Bánovec, Róbert Bánovec a Anna Přikrylová. Děkujeme všem za krásný zážitek. (fotogalerie)