Střední průmyslová škola Uherský Brod

V úterý 6. prosince se naše třída zúčastnila exkurze na Střední průmyslové škole v Uherském Brodě.

Po příchodu na místo nás přivítal pan zástupce ředitele, který nám sdělil informace o škole a seznámil nás s obory, které zde mohou žáci studovat. Po krátké svačinové pauze jsme se vydali na prohlídku školy. Prohlédli jsme si dílny, kde se učí automechanici, obráběči kovů, elektrikáři nebo operátoři logistiky. Nahlédli jsme také do tělocvičny a posilovny.

Po desetiminutové přestávce jsme si mohli prohlédnout vybavení auta. S dalším panem učitelem jsme si prohlédli učebny v jiné části školy.

V poslední části exkurze jsme zamířili do 3D kina, kde jsme zhlédli krátká videa a pohádky. Chvíli jsme pak čekali na autobus, který nás odvezl zpátky do školy. Exkurze se nám všem moc líbila, jsme rádi, že jsme si tuto školu mohli prohlédnout.

Obrázky