Zážitkový program Prevence

Dne 5. 1. 2023 ve čtvrtek se naše třída 7. B s paní učitelkou Mirkou Popelkovou vydala autobusem do Uh. Brodu na střední školu SPŠ OA. U vchodu nás čekala paní učitelka Kadlčková a provedla nás celou školou.

Po dramatickém představení starších studentek jsme s nimi v mini aktivitách diskutovali na téma návykových látek. V druhé části programu jsme byli v tabletové učebně, seznámili jsme se s obory na škole a prohlédli si poutavé video, které tvořili studenti školy. Nakonec jsme si v sociální pracovně zkusili na figuríně masáž srdce, polohování pacienta na nemocničním lůžku, relaxační křeslo a koupel miminka. Po rozloučení jsme se stihli občerstvit v místním automatu. Program se nám všem líbil.

Foto zde.