Den dětí na 2. stupni

Dne 1. 6 se na naší škole konal Den dětí, na kterém si učitelé pro děti II. stupně připravili deset sportovních disciplín, ve kterých děti soutěžily.

Počasí nám přálo a tak se některé disciplíny jako kruhový trénink a překážkový běh mohly konat na louce kolem školy, petangue na školním pískovišti, volejbal a vybíjená, které se hrály na velkém a malém školním hřišti, fotbalové utkání, které se hrálo na obecním hřišti vedle školy, nebo také kuželky, které se konaly na atletické dráze.

V budově školy si děti mohly zahrát florbal, stolní tenis, nebo zatancovat zumbu v multifunkčním sále.

Z těchto deseti disciplín si děti mohly vybrat čtyři, ve kterých soutěžily a mohly si vyzkoušet hrát proti dětem z různých ročníků a myslím si, že si tento den všichni hezky užily.

Více ve fotogalerii.