Naši prvňáčci ve Slováckém deníku

[ 9. ledna 2018 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

Napsali o nás

V časopise pro školní jídelny vyšlo poděkování pracovnímu kolektivu naší školní kuchyně. Čtěte.

[ 11. dubna 2016 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

Na kroužky do Brodu? Slovenské Lieskové je blíž

Ve Strání potvrzují, jak blízko k sobě mají Češi a Slováci. Místní základní škola připravila unikátní projekt, díky kterému se „spojí“ základní umělecké školy ze Strání a z Moravského Lieskového do jedné velké umělecké školy. Ovšem jen fiktivně, pro účely žáků.

[ 13. srpna 2011 | Autor: Dobrý den s Kurýrem, Mgr. Irena Michalčíková | celý text... ]

Ze žáků jsou průvodci

Žáci ze straňanské školy popírají existenci státních hranic. Ve školních projektech tak proto úzce spolupracují se školami na opačné straně hranice. Jen před pár dny dokončili téměř rok připravovaný projekt „Společné poznávání Zlínska a Trenčínska“.

[ 17. července 2011 | Autor: Mgr. Irena Michalčíková | celý text... ]

Napsali o nás

V celostátním týdeníku Učitelské noviny se dočtete o naší škole. Více v přílohách.

[ 15. dubna 2011 | Autor: Mgr. Irena Michalčíková | celý text... ]