Beseda se spisovatelkou Lenkou Rožnovskou

Ve čtvrtek 7. října 2021navštívila naši školu oblíbená dětská spisovatelka Lenka Rožnovská. Dětem z 1. a 2. tříd představila knihu Já, štěně. Kromě autorského čtení plnily děti různé úkoly, vyrobily si loutku pejska, naučily se básničku a došlo také na focení a autogramiádu. Pro třeťáky si autorka připravila, kromě ukázky svých knih, bajku Statečná lvíčata. Děti se dozvěděly některé zajímavosti o afrických zvířatech, v průběhu čtení se aktivně zapojovaly do děje a zahrály si hry se zvířecí tematikou. Nejstarší žáci 1. stupně byli seznámeni s knihou Mobilmánie v pohádkové říši. Nejvíce se jim líbila dramatizace příběhu - vlastní zapojení do děje. (Více ve fotogalerii.)

Poděkování od našich dětí i paní učitelek za příjemně prožité dopoledne v knihovně Infocentra ve Strání patří nejen paní spisovatelce, ale taky paní knihovnici Marcele Schönbaumové za zprostředkování a organizaci celé akce.