Vedení zájmových kroužků

Vážení rodiče, příznivci školy,

měli byste chuť aktivně se zapojit do práce s dětmi a podílet se na jejich osobním rozvoji formou mimoškolních aktivit v odpoledních hodinách?

Jste nadšenci, kteří by chtěli  své  zkušenosti a dovednosti předávat dětem? Jestli ano, ozvěte se nám na email: zsstrani@zsstrani.cz nebo nás navštivte osobně.

Mohli bychom tak společně rozšířit již stávající nabídku školy.

[ 1. srpna 2019 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

Personální podpora na ZŠ Strání

ZŠ a ZUŠ Strání je od 1. 9. 2017 zapojena do projektu "Personální podpora na ZŠ Strání". V rámci tohoto projektu bude ve škole pracovat školní asistent. Pro žáky školy a žáky ohrožené školním neúspěchem bude zřízen čtenářský klub, klub zábavné logiky a deskových her a bude vedeno doučování těchto žáků. V rámci prámci projektu bude probíhat taktéž další vzdělávání pedagogických pracovníků.

[ 1. září 2017 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

Digitální učební materiály školy

V menu ZŠ najdete novou nabídku Digitální učební materiály školy. Zde si můžete stáhnout učební dokumenty jednotlivých školních předmětů.

[ 5. března 2012 | celý text... ]