Školní družina

MDD ve školní družině

V pondělí 5. 6. 2017 za krásného slunečného počasí oslavovaly děti ve školní družině Den dětí. Děti se mohly vydovádět při kopané nebo při jízdě na motokárách a koloběžkách na dopravním hřišti. Velkou zábavou bylo zakládání ohýnku, na kterém si pak každý opekl špekáček.

[ 6. června 2017 | Autor: Jana Janigová, Marcela Hupková | celý text... ]

Karneval v družině

Ve čtvrtek 23. 2. 2017 uspořádaly p. vychovatelky pro děti ze školní družiny karneval s diskotékou a soutěžemi. Za přítomnosti mužské poroty (zaměstnanci OÚ a školník ZŠ) byly vybrané tři vítězné masky. Jak si děti karnevalové odpoledne užily, se podívejte do fotogalerie.

[ 24. února 2017 | Autor: Jana Janigová, Marcela Hupková | celý text... ]

Máme rádi zvířata...

Tuhá zima netrápí jen lidi, ale také zvířata. Děti ze třídy 2.A v Relaxáčku chodí od prosince příkrkrmovat zvířátka do lesa nebo sypou ptáčkům do krmítek.

[ 8. února 2017 | Autor: Mgr. Alena Žďárská | celý text... ]

Družinové Vánoce

Takto si zpříjemňují předvánoční čas děti ve školní družině. Pochutnávají si na vánočním cukroví, dětském punči a u toho si zpívají koledy. Viz foto.

[ 21. prosince 2016 | Autor: Marcela Hupková, Jana Janigová | celý text... ]

Dýňování

Ve středu 3. 10. 2016 se sešla obě oddělení naší školní družiny a společně dlabala, zdobila a nakonec i rozsvítila dýně.

Na fotkách níže se můžete podívat, jak se nám dařilo.

[ 10. října 2016 | Autor: Jana Janigová, Marcela Hupková | celý text... ]

Přehled kroužků

V příloze naleznete přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2016/2017.

[ 30. září 2016 | Autor: Mgr. Marie Šimková | celý text... ]

Nový vzhled družiny díky Nadaci ČEZ

Díky Nadaci ČEZ získala naše škola finanční příspěvek na vybavení školní družiny. Během prázdnin proběhla výmalba, byly zakoupeny nové koberce, nábytek, doplňky a hračky pro děti. Nový vzhled si můžete prohlédnout na fotografiích.

[ 8. září 2016 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

RELAXÁČEK v Uherském Brodě

Netradiční schůzku prožily děti z Relaxáčku v pátek 11. 12. 2015. Navštívily Uherský Brod, kde si prohlédly přímo na náměstí velký vyřezávaný betlém, osvětlený vánoční strom i netradiční schránku, kam mohou děti vkládat své dopisy Ježíškovi.

[ 13. prosince 2015 | Autor: Mgr. Alena Žďárská | celý text... ]

Přehled kroužků

V příloze naleznete přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2015/2016.

[ 1. října 2015 | Autor: Mgr. Jana Jančová | celý text... ]

Přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2014/2015

V příloze naleznete přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2014/2015 doplněný o nové kroužky.

[ 17. února 2015 | Autor: Mgr. Jana Jančová | celý text... ]

Přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2014/2015

V příloze najdete přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny 2014/2015.

[ 9. prosince 2014 | Autor: Mgr. Jana Jančová | celý text... ]

Vnitřní řád školní družiny

V příloze si můžete prohlédnout vnitřní řád školní družiny platný od 1.9.2014

[ 14. dubna 2014 | celý text... ]

Vánoce v naší družině

Jak se děti z naší družiny připravují na vánoční svátky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

[ 12. prosince 2013 | Autor: Jana Janigová | celý text... ]

Školní klub a školní družina

Přehled kroužků zájmové činnosti školního klubu a školní družiny ve školním roce 2013/2014.

[ 10. října 2013 | Autor: Mgr. Iva Stupková | celý text... ]

Informace o zájmové činnosti žáků

V letošním školním roce se přihlásilo do zájmové činnosti školního klubu 59 žáků a do zájmové činnosti školní družiny 90 žáků.

[ celý text... ]

Školní družina

Školní družina se jako partner školy a rodiny podílí na výchově dětí. Plní vzdělávací cíle, rozvíjí specifická nadání dítěte a současně pomáhá překonávat různé handicapy u dětí.

[ celý text... ]