Aktuality ZŠ
Rozloučení s deváťáky
Ve středu 24. 6. proběhlo rozloučení s žáky 9. ročníku. Pozvání přijal pan starosta Antonín Popelka, místostarosta Josef Popelka, farář Jiří Pospíšil, předsedkyně SRPDŠ Monika Pavlušová, předsedkyně rady školy Eliška Málková.
Na rozloučení byli oceněni vyznamenaní žáci.
Fotografie naleznete ZDE.