Aktuality ZŠ

Výukový program Používám mozek

V úterý 23. 6 .2026 se všichni žáci naší školy zúčastnili vzdělávacího programu „Používám mozek“, který byl zaměřen na rozvoj poznatků o fungování lidského mozku, zdravém životním stylu a významu správných návyků pro učení i každodenní život.

Program byl pro žáky připraven formou zajímavých a interaktivních aktivit, které jim přinesly mnoho nových informací i podnětů k zamyšlení.

Velké poděkování patří SRPDŠ, které zajistilo financování programu pro všechny žáky školy. Této podpory si velmi vážíme.

Fotografie naleznete ZDE.