Aktuality ZŠ
Výukový program Používám mozek
V úterý 23. 6 .2026 se všichni žáci naší školy zúčastnili vzdělávacího programu „Používám mozek“, který byl zaměřen na rozvoj poznatků o fungování lidského mozku, zdravém životním stylu a významu správných návyků pro učení i každodenní život.
Program byl pro žáky připraven formou zajímavých a interaktivních aktivit, které jim přinesly mnoho nových informací i podnětů k zamyšlení.
Velké poděkování patří SRPDŠ, které zajistilo financování programu pro všechny žáky školy. Této podpory si velmi vážíme.
Fotografie naleznete ZDE.