LVK informace

Vážení rodiče,

aktuální situace na svahu U Sachovy studánky umožňuje lyžování s omezením. I když nemůžeme zajistit, že sníh vydrží, na lyžařský kurz odjedeme i s kompletní lyžařskou výbavou. Pokud by nebylo lyžování možné, zajistíme náhradní program. Žádáme, aby žáci měli obuv a oblečení do terénu (pokud možno i náhradní). Pokud vyrazíme na turistickou vycházku bude vhodné, aby měli menší batůžek na pití a svačinu. Také plánujeme karneval, tak pokud máte škrabošku nebo nějakou jednoduchou masku přibalte ji.

Pokud nemáte vlastní lyžařskou výbavu, je možné ji půjčit až na místě, dle situace. Odjezd na lyžařský kurz posouváme na 9 hod od školy, sraz v 8:30 hod u školy.

Nezapomeňte na podepsaný řád LVK, na vyplněné a podepsané poučení o bezinfekčnosti, kartičku pojištěnce a potvrzení o sežízení lyží.